porno izle
Bu yazı, admin tarafından "14 Şubat 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Adobe Photoshop CC Türkçe 2017 Full v18.0.1.29 İndir


Adobe Photoshop CC Türkçe Full

Adobe Photoshop CC 2017 Türkçe Full v18.0.1.29 İndir

Adobe Photoshop CC Full programı dünya genelinde en çok tercih edilen popüler resim düzenleme yazılımlarından birisi olduğunu söyleyebilirim. Programı bilgisayarınıza kurarak fotoğraflarınız üzerinde kesme, bulanık giderme, istenmeyen alanları silme, birleştirme ve montaj yapma gibi bir çok işlerinizi hızlı bir şekilde yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Adobe Photoshop CC Türkçe programı full ve tam versiyon olup indirdiğiniz dosya içerisinde crack ve serial key dosyaları mevcuttur. Yazılımın özelliklerini aşağıdan takip edebilirsiniz.

Öne çıkan yeni özelliklere bakın

Photoshop CC’de bir hayli yenilik var. Detayları öne çıkarmak için yeni Akıllı Netleştirme özelliğini kullanın. Düşük çözünürlük çekimleri büyük ve yüksek çözünürlük görüntülere dönüştürün. Önceden sadece Adobe® Photoshop Extended’da sunulan gelişmiş 3B düzenleme ve görüntü analizi araçlarının tümüne sahip olun. Ve çok daha fazlasını yapın.

Yeni Akıllı Netleştirme

Her seferinde capcanlı ve net görüntüler sağlayın. Şimdi Akıllı Netleştirme sayesinde doku ve teferruatları öne çıkarabilir, parazit ve hale efektlerini temizleyebilir ve istediğiniz görünümü tam olarak ayarlayabilirsiniz. Netleştirme için ihtiyacınız olan her şey bu araçta.

Dosya Boyutu: 1 GB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Adobe Photoshop CC 2017 Türkçe Full İndir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.