porno izle
Bu yazı, admin tarafından "4 Mart 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Adobe Illustrator CC Türkçe 2017 Full 21.1.0.31 İndir


Adobe Illustrator CC Türkçe Full

Adobe Illustrator CC 2017 Türkçe Full 21.1.0.31 İndir

Adobe firması tarafından hazırlanmış olan Adobe Illustrator CC Full yazılımı milyonlarca kullanıcısına sahip ve alanında oldukça başarılı bir grafik düzenleme ve geliştirme programıdır. Kullanımı gayet kolay olan bu yazılımla zorluk çekmeden web sitesi temaları, logo, kitap, gazete ve kurumsal kimlik çalışmaları oluşturabilirsiniz. Adobe Illustrator CC 2017 yazılımı Türkçe dil desteğiyle birlikte full ve son versiyondur.

Öne çıkan yeni özelliklere bakın

Yazıyla çalışmalarınızda daha güçlü yollara sahip olun. Ansızın çok dosyayı bir defada tam kontrolle yerleştirin ve bir resimden ürettiğiniz fırçayla muhtevalarınızı oluşturun. Otomatik olarak oluşturulan CSS kodunu hızla kopyalayıp yapıştırabileceğinizi bilmenin rahatlığıyla web’e yönelik tasarımlarınızı kolaylıkla yapın.

Dokunmatik Yazım Aracı

Yazı ile yaratıcılıkta tertemiz bir düzeye adım atın. Artık her bir karakter değişik nesneler gibi hareket ediyor. Fontu dilediğiniz zaman değiştirebileceğinizi veya tertip edebileceğinizi bilmenin rahatlığıyla metin karakterlerini taşıyın, ölçekleyin ve döndürün. Fare, ekran kalemi veya çoklu dokunmatik alet seçeneklerinden dilediğinizi kullanın.

Creative Cloud’un bir parçası

Creative Cloud’un bir parçası olan Illustrator CC ile yaratıcı süreciniz daha meselesiz, daha pratik ve daha irtibatlı bir hal alacak. Uygulamayı tek uygulama aboneliği seçeneğiyle veya diğer tüm Adobe yaratıcı araçlarını içeren Creative Cloud tam azalık seçeneğiyle alabilirsiniz. Denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Dosya Boyutu: 2,31 GB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Adobe Illustrator CC Türkçe Full İndir

Alternatif Link

Adobe Illustrator CC Türkçe Full İndir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.