porno izle
Bu yazı, admin tarafından "12 Mart 2018" tarihinde yazıldı ve "Ses ve Video Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

ShiningSoft Free MP3 Converter Ücretsiz İndir v6.6.6.6


Ücretsiz Ses Dosyası Dönüştürme

ShiningSoft Free MP3 Converter Ücretsiz İndir v6.6.6.6

ShiningSoft Free MP3 Converter programı ses dosyanızı sorunsuz bir şekilde diğer formatlara dönüştürebilen ücretsiz ses dosyası dönüştürme programıdır. Kolay ve sorunsuz bir kurulum sonrasında kullanıcı dostu bir arayüzle karşılanırsınız. Bu sayede, başka uzantılara dönüştürmek istediğiniz bir veya daha fazla video, ses dosyası, mp3 ekleyebilir ve küçük resimlerini arayüzden anında önizleme yapabilirsiniz.

ShiningSoft Free MP3 Converter, MP3 olarak sahip olduğunuz dosyaları, AVI, MKV, MOV, VOB, WAV, MP4, FLV gibi, ancak bunlarla sınırlı kalmamakla beraber, diğer formatlara dönüştürmek için hızlı bir yol sunmaktadır.

Program, MPG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MOV, H.264, H.264 / MPEG-4 AVC, DivX, XviD, AVI, FLV, MP4 dahil olmak üzere bir çok popüler video ve ses dosyası formatlarını sorunsuzca destekleyebilmektedir. M4V, MKV, MOV, 3GP, 3G2, MTV, SWF, WMV, ASF, DPG, TS, DV, VOB, AMV, WebM; AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, FLAC, M4A, M4R, DTS, MKA, MP2, OGG, WAV ve WMA. MP3 formatına dönüştürmeden önce ilgili dosyalarınızı düzenlemenize imkan sağlar. Esnek ayarları, video kodlayıcıyı, örnek oranını, kanalları ve ses bit hızını değiştirmenize olanak sağlamaktadır.

Dosya Boyutu: 72 MB
Sıkıştırma: Winrar: Şifresiz
Tarama: NOD32: Durum Temiz

İndirme Bağlantısı: INDIR -Alternatif- INDIR

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)
    Etiketler:

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.